Weekmenu week 45 2025

Weekmenu week 45 2025

Weekmenu week 45 2025 – Wat eten we vandaag? Een vraag die elke dag terugkomt. Daarom vind je hier elke vrijdag een nieuw weekmenu met makkelijke maaltijden voor doordeweeks, een soepje of verwengerecht op zaterdag en een zoete verrassing op zondag. Pak je pen en boodschappenlijstje en ga aan de slag!

Bekijk hier de laatste weekmenu’s.

Groente en fuit

In onze weekmenu’s kies ik zoveel mogelijk voor recepten met voldoende groenten en fruit – bij voorkeur uit het seizoen en zoveel mogelijk van Hollandse bodem. Dat is lekker, duurzaam en voordelig. In dit weekmenu vind je onder andere: komkommer, pompoen, wortel, bleekselderij, bloemkool, spinazie, sla en tomaat.

Zondag bakdag

Omdat er bij de meeste mensen vaak één dag in de week is waarop er niet gekookt wordt — omdat er bijvoorbeeld kliekjes zijn, of omdat je zin hebt in een frietje of iets anders — deel ik in dit weekmenu 6 makkelijke maaltijden. Op zondag maken we iets lekkers uit de magnetron; een snelle chocolade mug cake!

Schrijf je hier (gratis) in voor onze nieuwsbrief en mis geen enkel recept meer!

Weekmenu week 45 2025

Maandag

Snelle kip pangang

Snelle kip pangang met kiphaasjes: in no-time klaar met een zoet-pittige saus. Ideaal voor doordeweeks.

Snelle kip pangang

Dinsdag

Pompoenrisotto met mascarpone

Romige pompoenrisotto met mascarpone en Parmezaan. Een paar ingrediënten, even roeren en klaar.

Pompoenrisotto met mascarpone en parmezaan

Woensdag

Aardappelschotel met bolognesesaus

Aardappelschotel met bolognesesaus: in geliefde lasagne-stijl maar dan met aardappelschijfjes. Ovencomfort zonder gedoe.

Aardappelschotel met bolognesesaus

Donderdag

Bloemkoolsoep

Makkelijke bloemkoolsoep met geroosterde hazelnoten en bieslook. Licht, snel en vol smaak.

Bloemkoolsoep

 

Vrijdag

Gegratineerde mosselen met spinazie

Gegratineerde mosselen met spinazie en kaas uit de oven. Lekker met stokbrood of friet en een salade.

Gegratineerde mosselen met spinazie

Zaterdag

Big mac smash taco’s

Big-mac smash taco’s: alle bekende smaken in een knapperige taco. Geef ‘m je eigen twist met je favoriete saus.

Big mac smash taco's

Zondag

Chocolade mug cake

Chocolade mug cakes. In minder dan 10 minuten een zacht en smeuïg cakeje uit de magnetron. Perfect bij spontane trek of bezoek.

Chocolade mug cake (in 5 minuten uit de magnetron)

 

Alle weekmenu’s – archief

Heb je onze kookboeken al? Bomvol makkelijke hoofdgerechten! 

Ons derde kookboek "Makkelijke Wereldgerechten" kun je nu bestellen.

Bestel ze hier!

Onze kookboeken

Geen reacties

Deel je reactie

Dit vind je misschien ook lekker

Bekijk alle recepten
Follow on Bloglovin