Weekmenu 28 2025

Weekmenu 28 2025

Weekmenu 28 2025 – Wat eten we vandaag? Een vraag die elke dag terugkomt. Daarom vind je hier elke vrijdag een nieuw weekmenu met makkelijke maaltijden voor doordeweeks, een soepje of verwengerecht op zaterdag en een zoete verrassing op zondag. Pak je pen en boodschappenlijstje en ga aan de slag!

Groente en fruit in juli

In de weekmenu’s kies ik zoveel mogelijk voor recepten met groenten en fruit uit het seizoen van Hollandse bodem. Dat is lekker, duurzaam en het meest voordelig. In dit weekmenu vind je volop verse groente zoals courgette, aubergine, tomaten, komkommer, prei, paprika en avocado.

Wat eten we in het weekend?

Omdat er bij de meeste mensen vaak één dag in de week is waarop er niet gekookt wordt — omdat er bijvoorbeeld kliekjes zijn, of omdat je zin hebt in een frietje of iets anders — deel ik in dit weekmenu 5 makkelijke maaltijden. Op zaterdag genieten we van een pan geroosterde tomatensoep en op zondag maken we zelfgemaakte perzik milkshake!

Schrijf je hier (gratis) in voor onze nieuwsbrief en mis geen enkel recept meer!

Weekmenu 28 2025

Maandag

Gevulde courgette met roomkaas

Een smakelijk, vegetarisch ovengerecht van courgette gevuld met aubergine en tomaat. De roomkaas geeft een lekker romig accent.

Gevulde courgette met roomkaas

Dinsdag

Nasi met kip

Een snelle Indonesische klassieker met gebakken rijst, doperwtjes en malse stukjes kip. Ik serveer hem met een frisse komkommersalade en pindasaus.

Nasi met kip

Woensdag

Spaghetti met gehaktballetjes

Heerlijk Italiaans comfort food: al dente spaghetti met malse gehaktballetjes in tomatensaus.

Spaghetti met gehaktballetjes

Donderdag

Quiche met prei

Een hartige taart met knapperige bladerdeegbodem en een vulling van zachte prei. Heel simpel om te maken.

Quiche met prei

Vrijdag

Schelvissalade

Een heerlijke, lichte maaltijdsalade met schelvis en gemarineerde aardappel, paprika en avocado.

Schelvissalade

Zaterdag

Geroosterde tomatensoep met mascarpone

Verse tomatensoep gemaakt van geroosterde tomaten uit de oven. De mascarpone maakt hem heerlijk romig!

Geroosterde tomatensoep met mascarpone

Zondag

Perzik milkshake

Op zondag maken we een heerlijke perzik milkshake gemaakt van rijpe, zoete perzik, melk en vanilleroomijs.

Perzik milkshake

Alle weekmenu’s – archief

Heb je onze kookboeken al? Bomvol makkelijke hoofdgerechten! 

Ons derde kookboek "Makkelijke Wereldgerechten" kun je nu bestellen.

Bestel ze hier!

Onze kookboeken

Geen reacties

Deel je reactie

Dit vind je misschien ook lekker

Bekijk alle recepten
Follow on Bloglovin