Ingrediënten
- 2 bruine afbakpistoletjes
- 4 plakjes ham
- 4 plakjes kaas
- 2 plakken ananas, gehalveerd
- 1 komkommer
- Smeerboter
Verder nodig
- 4 satéprikkers
- Kaasschaaf of dunschiller
Schip ahoy maatjes!
Als een trotse stuurvrouw stond ik in de keuken. Naar mijn liefste matroos riep ik: ‘Alle hens aan dek! Voor de lunch maken we Hawaïschuitjes!’
De kleine matroos beantwoordde mijn oproep met een diepe zucht. Wat bleek? Ella-Marie was niet zeeziek, maar wilde nu eens broodjes zonder fratsen.
Maar helaas, de zeewaardige trots van de kapitein was groot: in het dok werd getimmerd en gedaan, de zeilen werden gehesen en de broodjes gingen te water.
Toen Ella-Marie de vloot voorbij zag varen, ging ze overstag: ‘Hé, die wil ik ook!’
Kapitein en matroos genoten nog lang van een heerlijke lunch en droomden saampjes stiekem van witte stranden in verre landen.
Tip: dit gerecht inspireerde me tevens voor een nieuwe Mieks Special: Mac & Cheese Hawaï
Verder nodig
Merknamen in dit recept/artikel kunnen afkomstig zijn van een betaalde samenwerking. Sommige linkjes kunnen affiliate links zijn. Voor meer informatie lees onze voorwaarden.
Deel je reactie