Slank & Snel: havermoutshake

Havermout in een shake? De culinaire wonderen zijn de wereld nog niet uit: dat smaakt fantastisch! De frisse en romige smaak van deze havermoutshake verraste me. Sinds Quaker me uitdaagde voor de #quakerchallenge loop ik weg met havermout. Maar naast het bekende bordje warme pap, verrijkt havermout nog veel meer lekkere recepten. Zo prijken zelfgemaakte granola en mueslirepen al op mijn favorietenlijst – en daaraan toegevoegd heb ik nu ook deze havermoutshake. Krijg je ‘s morgens niets weg, shake it baby, dan is dit het perfecte ontbijt voor je. Maaktijd? Slecht 5 minuten! En de shake bevat voldoende vezels en gezonde voedingsstoffen om je lijf in volle draf te krijgen. Hoe duf je ‘s morgens ook bent, deze swingende shake maakt je springlevend!

Ontbijt, lunch of tussendoortje voor 2 personen – 15 minuten

Drankrecepten, Ontbijtrecepten

Ook lekker

Bekijk alle recepten
(3 stemmen)
8 reacties

Deel je reactie

  1. Yvonne

    Hoi ik heb de fijne havermout moet je dat ook altijd in de week zetten? Hoelang kan je het in de koelkast bewaren als je een grote kan maakt.

    1. Ja, die moet je ook even weken. Ik durf niet precies te zeggen hoelang je het kan bewaren. Zolang het lekker blijft in elk geval. 😉

  2. Jopie

    Hoi Annemiek,
    Wat zonde dat je de sinaasappels uitperst! Je kunt de hele sinaasappels, zonder de oranje schil natuurlijk ;), gewoon in de blender gooien. Op deze manier heb je al lekker veel vezels te pakken en je merkt er echt niets van.

  3. Bas

    hoi, moet je de havermout ook weken als je een hogesnelheidsblender gebruikt??

    1. Ik zou het wel doen Bas.

    2. Yvonne

      Hoi ik heb de fijne havermout moet je dat ook altijd in de week zetten? Hoelang kan je het in de koelkast bewaren als je een grote kan maakt.

  4. Hoi Jolanda, ik gebruikte de rolled oats – dus de vlokken. Voeg net zoveel water toe, totdat de havermout net onderstaat en kan weken.

  5. Jolanda

    Zijn dit de normale “rolled oats” of de “steel cut oats” die je hier voor gebruikt, en hoeveel heet water gebruik je voor die 3 e l havermout?