Bereiding
Roer in een kom alle ingrediënten voor de koekjes door elkaar en vorm er met je handen kleine, ronde koekjes van. Dit gaat makkelijk en snel met een ijsschep met knijper. Schep de ijsschep vol met puree en strijk de bovenkant af. Knijp het bolletje puree op je hand en druk hem lichtjes plat. Je krijgt zo mooi gevormde koekjes die allemaal even groot zijn. Heb je geen ijsschep, doe het dan gewoon op gevoel.
-
-
Proeven hoort erbij!
Zet drie borden klaar met losgeklopt ei, bloem en broodkruim. Wentel de koekjes eerst door de bloem, dan het ei en tot slot het broodkruim. Als de puree te zacht is, laat de koekjes dan eerst opstijven in de koelkast voordat je verder gaat.
Vul de koekenpan met een ruime laag olie (de olie moet tot ongeveer halverwege de koekjes komen, anders bakken de zijkanten niet bruin) en laat heet worden. Bak de koekjes aan beide kanten goudbruin en krokant.
Leg ze op een stukje keukenpapier om uit te lekken. Serveer met ketchup of zoete chilisaus.

Eet smakelijk!
om 08:14
Mmm, klinkt lekker! Heerlijk om restjes op te maken!