Broodje kaassoufflé van Fort Negen – Het viral broodje kaassoufflé van Sandwichbar Fort Negen in Amsterdam maar dan zelfgemaakt. Een zacht geroosterd brioche hamburgerbroodje belegd met frisromige dillesaus, een knapperige kaassoufflé en zoetzure rode ui. Binnen 10 minuten klaar en superlekker!
Zoetzure rode ui
De ingelegde rode ui maak je heel eenvoudig zelf door fijngesneden rode ui te marineren in sushi-azijn. Deze milde azijn met suiker maakt je ui zachter en zoetzuur van smaak. Het zuur van de azijn verandert de kleur van de rode ui langzaam van paars in fris roze.
Na 5 tot 10 minuten in de sushi-azijn is de rode ui al lekker, maar hoe langer je hem laat staan, hoe zachter en milder de ui wordt.
Makkelijke recepten, Lunchrecepten, Snelle recepten
om 09:51
Sorry maar alleen je ui mengsel (wauw rocket science Zeg!) en saus zijn zelfgemaakt. Je broodje die ze zelf maken, en kaassoufle die ze zelf maken dan??? Je probeert alleen maar kijkers te krijgen, maar zullen net als ik teleurgestd zijn en niet meer terugkomen.
om 18:28
Gelukkig heb jij zelfs nog een ingrediënt minder nodig want die azijn plas je al
om 20:31
LOL
om 10:56
Dit is inderdaad een makkelijke variant om thuis te maken. Hij smaakt heerlijk. Dag hoor.