Bestel nu ons kookboek KOKEN MET KEUKENLIEFDE
Inspiratie nodig voor het avondeten? Bestel nu ons kookboek KOKEN MET KEUKENLIEFDE:
75 makkelijke én originele hoofdgerechten voor elke dag!
De lekkerste gerechten maak je met weinig en goede ingrediënten. Combineer wat bladerdeeg, gegrilde groenten, pesto en Parmezaan e qui; je serveert zomaar deze verrukkelijk smakende Italiaanse plaattaart!
Ik maakte dit gerecht met wat overgebleven geroosterde groenten en kip van een heerlijk feestmaal de dag ervoor ( ongelofelijk maar waar, maar we zijn tenslotte maar met z’n drieën). Gooi dus nooit restjes eten weg, want je tovert er razendsnel de allerlekkerste gerechten mee op tafel!
Ingrediënten
Verder nodig
Bereiding
Laat de plakjes bladerdeeg ontdooien. Verwarm de oven voor op 200 graden.
Leg de plakjes bladerdeeg op elkaar en rol ze, op een licht met bloem bestoven werkvlak, uit tot een grote vierkante lap. Leg de lap op een met bakpapier bekleed bakblik. Kerf het bladerdeeg rondom in met een mes, cica 2 cm van de rand af. Bestrijk het bladerdeeg binnen de rand met pesto en bestrooi royaal met de kaas.
Leg de gegrilde groenten bovenop de kaas en strooi de pijnboompitten erover.
Bak ongeveer 20 minuten in de oven, of totdat de bladerdeegrand is gerezen en goudbruin is. Garneer de plaattaart met de blaadjes verse basilicum en snijd in stukken.
Eet smakelijk!
Verdeel je liefde