Gebruik de overige pompoen bijvoorbeeld voor deze heerlijke pompoenravioli, gnocchi, of smakelijk Oosters roerbakgerecht.
Pompoenburger met blauwe kaas

Dol op broodje hamburger maar nu eens zonder vlees? Deze vega pompoenburger met blauwe kaas is de absolute bomb! Een robuuste Italiaanse bol belegd met een zelfgemaakte pompoenburger met hazelnoot, spinazie, zoetzure bietjes, avocado en een gebakken ei. Volgens mij is dit de lekkerste vegaburger die er maar bestaat. Je mist het vlees geen milliseconde. Het pompoenburgerrecept vond ik in het Burgermeester kookboek; ik vulde het naar eigen inspiratie aan met gemarineerde bietjes, avocado en spiegelei.
Seizoen, Thema recepten, Zomerrecepten, Barbecuerecepten, Hoofdgerecht, Vegetarisch
om 18:02
Vega burger ?! Bedoel je met vega veganistisch of vegetarisch?
Veganistisch is het sowieso niet door de eidooier, mayonaise en kaas. Overigens wordt bij de bereiding van brood (hamburgerbroodjes) vaak dierlijke producten gebruikt.
Voor een groot deel gelden dergelijke uitgangspunten ook voor vegetarisch, maar daar zijn nog een paar stromingen die bepaalde producten wel toestaan.
om 07:39
Aha, bedankt voor de tip Hans! 🙂
om 18:54
Wowwwww dit ziet er echt zó lekker uit!
om 12:47
Haha, en zo smaakt het ook Sandra! Echt zó de moeite waard om te maken! 🙂