Smaakt dit recept naar meer? Wist je dat we twee kookboeken hebben uitgebracht?
Inspiratie nodig voor het avondeten? In KOKEN MET KEUKENLIEFDE en KOKEN MET KEUKENLIEFDE FAMILIEGERECHTEN vind je 75 makkelijke én originele hoofdgerechten voor elke dag!
Sandwich met rosbief en truffelmayonaise

Is het al lunchtijd? Een goedbelegde sandwich gaat er bij mij altijd in. Deze sandwich met rosbief en truffelmayonaise is heerlijk en snel klaar te maken. Ook heerlijk om in te pakken en mee te nemen naar een zomerse picknick of serveer bij de high tea.
Seizoen, Thema recepten, Wereldgerecht, Zomerrecepten, High tea recepten, Italiaanse recepten, Paasrecepten, Picknick, Lunch
om 16:48
Advies: Rooster de boterhammen eerst, dan is de sandwich wat steviger en kun je de sandwich letter uit ’t vuistje eten. Bruin-volkoren casino is wel wat gezonder!