Smaakt dit recept naar meer? Wist je dat we twee kookboeken hebben uitgebracht?
Inspiratie nodig voor het avondeten? In KOKEN MET KEUKENLIEFDE en KOKEN MET KEUKENLIEFDE FAMILIEGERECHTEN vind je 75 makkelijke én originele hoofdgerechten voor elke dag!
Appeltaart wafels

Dol op appeltaart bij de koffie? Ik wel! het liefst een grote punt met een flinke toef verse slagroom erbij. Maar in plaats van appeltaart kun je ook eens deze appeltaart wafels maken. Wij aten ze onlangs als ontbijt, maar ze smaken net zo lekker bij de koffie!
Dit is een supermakkelijk recept. De blokjes appel met boerenjongens, suiker en kaneel serveer je op de warme wafels. Natuurlijk mag ook hier de toef slagroom niet ontbreken! Indien gewenst kun je de appel ook even kort aanbakken in een klontje roomboter met kaneel en op het laatste moment wat (vanille)suiker of honing toevoegen om de appel te karameliseren. Dat is iets meer werk, maar ook erg lekker!
Herfstrecepten, Menu, Seizoen, Wereldgerecht, Hollandse recepten, Ontbijt
Deel je liefde